Zita a Karel Pecharovi

Na tréninky jsem začal pravidelně jezdit se svými dvěma syny (15 a 9 let) před několika týdny.

Hlavním důvodem bylo dát klukům nový impuls do trénování a zlepšit techniku bruslení.

První trénink , a nejen první, pod vedením Kuby a Radka připomínal švýcarské hodinky!

Vše do sebe logicky zapadalo, navazovalo a stejně jako u hodinkového strojku, kde nejvyšší přidanou hodnotou je ruční práce, i zde trenér vystupuje v roli mistra hodináře! Hodináře v podobě trenéra, který skládá trénink cvik po cviku, osobně je předvede v jejich dokonalé podobě, okamžitě odhalí i sebemenší nedokonalost v provedení a cvičení neukončí dokud si není jist, že ho kluci perfektně zvládli.

Co může být pro začínající i pokročilé hokejisty lepším impulsem, než vědomí, že trénují s opravdovými profesionály...

Toliko krátký obecný pohled otce.

Hodnocení samotného tréninku ústy mého staršího syna vypadá takto : "Myslel jsem si, že mojí předností je bruslení. Po prvním tréninku jsem zjistil, že je toho opravdu hodně, co musím zlepšit. Tréninky jsou pod vedením skvělých trenérů, kteří dokáží výborně vysvětlit a předvést jednotlivé cviky. Mým oblíbeným cvikem je dřep na jedné noze na kostce. Já osobně cítím zlepšení v technice bruslení a v tvrdší a přesnější střelbě. Na svém mladším bráchovi, který s hokejem začíná , vidím zlepšení ve všech oblastech.

Po skončení tréninku jsem rád, že odejdu po svých.

Je to makačka, která ale stojí za to!

Tréninky na skatemillu s Kubou a ¨Radkem jsou super a vždy se na ně těšíme."

Karel

paní Dvořáková

Dobrý večer pane Čutto, manžel mi volal z Brna, Kuba má za sebou bruslařský trénink s nějakým specialistou na bruslení a prý je to nádhera jeho bruslení. Hodně prý zlepšil obratnost a samotné bruslení. Tak jsem strašně moc ráda, že je vidět výsledek vaší práce s Kubou. Spousta lidí nás od skatemillu odrazovalo, a jsem ráda, že jsme se odradit nenechali.

Pěkný víkend, Dvořáková

Jakub Rychlovský

Hrozně se mně líbí jak máte skatemill vybavenej a zjistil jsem díky vám že bruslení není taková věda. Dost vás obdivuju v tom jak a každý maličkosti víte hrozně moc věcí, když mně třeba nejde nějakej cvik a vy mně řeknete udělej tohle a tohle tak to hnedka jde aniž bych u toho použil dalších 10 svalů. Na skatemill mě baví chodit protože si myslím že je i vidět že se díky vám člověk zlepšuje.🥅🏒