Skatemill - hokejový trénink budoucnosti a jediné oficiální školící centrum Benicky (mimo Severní Ameriku).

Skatemill centrum Liberec Vám nabízí nejmodernější skatemill trenažér, ktery momentálně existuje a tréninkový systém od pana Benického, který se práci se s skatemillem věnuje přes 20 let, díky tomu všechny jeho poznatky a výzkumy převádíme do praxe u nás.

Jsme jediné certifikované centrum, které má akreditaci Benicky training system v České republice a dokonce i mimo Severní Ameriku.

Máme jedinečnou výhodu oproti ostatním centrům se skatemillem, a to v podobě technické podpory analýzi každého hráče. Díky naší nahrávce v systému coache's eye dále konzultujeme přímo s panem Benickým, jaký nejefektivnější postup u daného hráče zvolit, tak aby byl co nejpřesnější a udělaný na míru danému hráči. Díky tomu odstraníme nedostatky v pohybu a integraci, predejdeme zdravotním problémům, které by mohly nastat špatným pohybem v zátěži na ledě.

Díky obrovským zkušenostem z rehabilitace pana Dušana Benického je skatemill zařízení doporučeno jak v prevenci třísel, tak jako výborný doplněk při návratu po zranění v rehabilitaci. Z tohoto důvodu zde bude pracovat diplomovaný rehabilitační pracovník Radek Plašil, který prošel školením za přítomnosti pana Benického v Liberci. Jeho zkušenosti zaručuji kvalitu správného provedení.

Velký důraz byl kladen i na funkční posilovací zónu. Při změně trendu moderního hokeje, kdy základem je výborné bruslení a zvládání hokejových činnosti ve velké rychlosti, se stávají speciální balanční cviky s integraci dalších prvků, kritickou součástí celého systému. Z tohotu důvodu je celá posilovací část konstruována.

Další částí centra je odpočinková část pro rodiče nebo příbuzné hráčů, kde máte k dispozici televizní obrazovku, na které poběží souběžně probíhající trénink. Tím nejste ochuzeni o sledování tréninkového procesu a využít můžete pohodlnou sedací soupravu, automat na kávu, několik zásuvek k dobití telefonu. Jelikož já sám mám syna a vím jak mě hltá pohledy, když na něho koukám během tréninku, tak jsem po úvaze s panem Benickým, zvolil odpočinkovou část mimo oční dosah hráčů, tak aby nebyli rozptylováni pohledem směrem k rodičům a mohli se plně soustředit na pokyny.‎ Odtud, ale můžete sledovat trénink ve funkční posilovně, kde se provádí cviky, které pomáhají k lepšímu zvládnutí techniky bruslení na skatemillu a také na lede.

Nedílnou součástí skatemill centra Liberec je zázemí pro klienty, které je samozřejmě plně k dispozici. Jedná se o čistou šatnu zařízenou s toaletou a sprchou‎. Dále na chodbě jsou jak dámské tak pánské i sociální zařízení.

Velmi se na vás těšíme a věříme, že se Vám u nás bude líbit.

Vás tým Skatemill Centrum Liberec.