VÝBĚROVÝ USA SHOWCASE CAMP LIBEREC 2018

9. - 13. 7. 2018 v areálu Sport Park Liberec

Vážení rodiče a hokejisti, rád bych Vás pozval na výběrový USA SHOWCASE kemp pro ročníky 2000-2003 konaný ve dnech 9. - 13. 7. 2018 v areálu Sport Parku Liberec, kde je zajištěno ubytování, strava a tréninkové podmínky, zejména led v Home Credit aréně.

Cílem projektu je zejména skloubit příjemné s užitečným a poskytnout hráčům šanci na studium spojené s hraním hokeje na univerzitních ligách (D1, D3), a to na základě získaného stipendia, eventuálně v juniorských soutěžích v USA (USHL, NAHL, NCDC a dalších).

Účastníci tohoto kempu tak budou mít jedinečnou možnost ukázat své hokejové dovednosti právě před trenéry z univerzitních z College sytému (D1,D3) a před trenéry juniorských soutěží v USA, a to jak při tréninku, tak při modelových utkání. Zároveň se trenéři zapojí do dění kempu, aby mohli získat úplné informace o každém z účastníků. Nedílnou součástí jejich působení budou přednášky k hráčům ohledně jejich univerzitního systému a hokejového programu nebo co od hráčů svého týmu očekávají.

Jednou z věcí na kempu bude také představení Skatemill centra Liberec, které má na starosti v prvních několika dnech na ledě zapracování hráčů tak, aby mohli při modelových utkání ukázat vše, co umí a delší letní pauza bez ledu byla co nejméně poznat. Jedná se o Benicky system, který umožňuje zjednodušení a zkvalitnění pohybu hráče tak, aby byl co nejefektivnější. Tento systém vychází z anatomie a biomechaniky pohybu jednotlivce.

Během konání kempu, přesněji v pátek, je naplánováno setkání s rodiči, kteří budou podrobně seznámeni se všemi aspekty univerzitního studia v USA spojeného s hraním hokeje. Toto setkání je pod záštitou společnosti USA Sport & Study (Robert Sovík).

Trenéři kempu:

Jakub Čutta - bývalý extraligový hráč, který působil v Kanadě, Americe, Rusku, Švédsku a Finsku. Zakladatel Skatemill centra Liberec (technika bruslení, hráčský vývoj spojený s lepším využitím vlastního těla)

MUDr. Petr Myšák MBA - zdravotní péče.

Radek Plašil DiS - fyzioterapeutická péče.

Jednou z mnoha součástí kempu pro hráče bude také jedinečná možnost bezplatného vyzkoušení hokejového vybavení od firmy Střída sport (CCM, Reebok) s následnou možnosti koupě nového zboží. Cena kempu: 12.750,- Kč. Pokud máte zájem se zúčastnit napište nám zprávu na email jakub.cutta@gmail.com nebo telefonicky na tel. číslo 739 012 432.

Další důležité informace budou zaslány s dostatečným časovým předstihem, případně mne můžete kontaktovat e-mailem na jakub.cutta@gmail.com nebo telefonicky na tel. č. 739 012 432.

V případě vašeho zájmu vyplňte výběrový formulář hráče.

S pozdravem
Jakub Čutta